Неділя, 19.05.2024, 16:11
Мій сайт
Головна | Виховна робота | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Тиждень музичного мистецтва

Ви знаєте, мабуть, немає в світі людини, яка б не любила музику. Чарівні нотки класики і блюзу, запальні мотиви поп-музики та рок-н-ролу, шалені звуки панку та важкого металу… Серед різноманіття музичних напрямків кожен обирає свій…

Та незважаючи на те, що за допомогою музики розважалися ще в стародавні часи, Міжнародний день музики встановили зовсім недавно — 1 жовтня 1975 року. Тож в цьому році ми відзначаємо 39 річницю свята. Гучні концерти, виступи кращих артистів світу та перли геніальних композиторів — так людство святкує цей День.

 

З 1 по 8 жовтня 2013р.  в ЗОШ №7 проходив тиждень музичного мистецтва, присвячений Всесвітньому Дню музики. Протягом цього тижня було проведено багато заходів, зокрема, всім запам’ятався «Фестиваль пісні», де учні 1-11 класів показали свою талановитість, відчули себе справжніми артистами на шкільній сцені, а також дізналися про святкування Дня музики та його засновників і переглянули відео «Вся світова музика за 7 хвилин».

У фойє школи проведено конкурс на кращу стінгазету «Ми і музика», а також презентація на стендах «Цікаві факти про музику». Всі бажаючі могли переглянути малюнки учнів про чарівний світ музики та прочитати власні твори, казки, вірші про її величність – королеву Музику.

З учнями початкових класів були проведені інтерактивні ігри з використанням ІКТ, зокрема, «Де заховалася нотка?», «Цікавий світ музичних інструментів» (вікторина-загадка), «Ми дуже розумні і кмітливі».

На період проведення тижня музичного мистецтва припали святкування до Дня працівників освіти та до Дня народження школи, тому учні підготували для педагогів нашої школи чудовий концерт, який супроводжувався переглядом відео презентацій та піснями-караоке, також пройшов дружній КВК (змагалися команда учнів 11 класу з вчителями – як кажуть, «молодість з мудрістю»)

Протягом тижня під час перерв на шкільному радіо лунали музичні твори класиків та сучасних композиторів.

Для всіх приємним подарунком було «Караоке в школі», де кожен мав можливість проявити свій талант в якості співаків. В залі панувала неперевершена атмосфера насолоди, радості та позитиву.

Як сказав колись знаменитий Ромен Роллан, «музика, немов дощ, крапля за краплею просочується в серце і оживляє його». І справді, музика навіює спогади та пробуджує почуття. Любов до життя починається саме з музики. Тож давайте не боятися пробувати співати, складати вірші, малювати. Нехай це навіть буде недостатньо професійно, однаково зробить нас і наше життя багатшим!

Царинна Л.Г.,

вчитель музичного та образотворчого мистецтва

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4




Свято музики

1 жовтня – Міжнародний День музики. Цього дня у нашій школі було проведено свято, присвячене музиці. Ведучими заходу були Грищенко Анастасія та Попек Олександра. До уваги присутніх було представлено відео, у якому розповідалося про історію розвитку музики загалом, а також її окремих напрямків. Перегляд викликав багато емоцій та захоплення.

 Від кожного класу був представлений музичний номер. Виступили на сцені учні молодшої школи. Також глядачі почули композиції у виконанні учнів старшої школи.

Особливо гучними  оплесками глядачі оцінили  пісні, виконані Дарієнко Анастасією та Шастун Анною; тріо Грищенко Анастасії, Дуброва Артема та Душенко Вікторії. Феєричним та запальним був виступ дівчат 10 класу. Фінальну пісню виконали учні молодшої школи разом із усіма учасниками свята. Уся програма була сповнена чудових номерів, емоцій та веселого настрою. Кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками. На святі було також присутнє журі. По закінченні якого оголосили переможців у таких номінаціях: 1-ші класи – «Найкраща пісня про школу»; 3-Б клас –«Починаючі»; Лебідь А. – «Найкраща пісня»; Бондаренко А. – «Відкриття року»; 7-А та 9-Ф класи  – «Найоригінальніше виконання»; 10 клас – «Родзинка»; Бессонова Анна та Шастун Анна – «Чарівний соловейко»; 11 клас – «Улюбленці публіки». Свято закінчилось дружнім виконанням пісні в караоке та гучними  оплесками. Усі отримали надзвичайно багато позитивних емоцій і вражень. Глядачі дуже вдячні організаторам цього заходу, а саме:  педагогу-організатору Михайлик Тетяні Володимирівні та вчителю музики та образотворчого мистецтва Царинній Людмилі Геннадіївні.

Маргарита Скрипнік, член редакційної колегії шкільної газети «Наша школа», 10 клас.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4 · Картинка 5





Наші перші перемоги

14 вересня 2013 року, у рамках святкування Дня міста, проводився конкурс малюнку на асфальті «З Днем народження, рідне місто!». 

У мистецькому заході взяли участь учні шкіл та вихованці гуртків естетичного виховання.  «З Днем народження, рідне місто!» - так назвали конкурс малюнків організатори. Тема дуже зацікавила юних митців. Адже для кожної дитини День народження є найцікавішим, вражаючим своєю непередбачуваністю та яскравістю. Яскраве, осіннє різнобарв’я кольорів, тонкий художній смак у поєднанні з любов’ю до рідної Сміли дітьми відтворено на асфальті. 

Як тільки була дана команда про початок змагання, юні художники швидко зайняли по клітинці на полі й за лічені хвилини асфальт біля головного управління перетворився на кольоровий килим, а діти поринули у світ фантазій.

Усі учасники змагання прагнули перемогти, створюючи справжні неповторні колективні сюжети, не жалкуючи ані часу, ані кольорової крейди. А тому іменинниця-Сміла у хлопчаків та дівчат виходила виразною та неповторною: усміхнене сонце з промінчиками, літери, написані золотим ланцюжком, величезна веселка, квіточки й метелики, планета Земля, усміхнені діти – кожен малюнок виявився незрівнянним та особливим.
 

Дуже приємно відзначити, що всі роботи виявилися різноплановими, яскравими і несподіваними. Наші учні Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, а саме Єфімова Вікторія (5-А), Царинний В’ячеслав (8-Б), Кремінь Вікторія (7-Б), Вшивкова Анастасія (7-Б), Мордас Мирослава (7-Б), Юбкова Діана (7-Б), Миколенко Анастасія (7-Б), Сорока Ліза (6-А), Ламзін Денис (8-Б), Набок Катерина (8-Б) під керівництвом викладачів Михайлик Т.В., Царинної Л.Г. та Єфімової Л.П.  продемонстрували, що вони мають надзвичайну фантазію та уяву, а також неабиякі художні здібності й вміння. За задумом юні художники мали можливість розкрити дану тему, продемонструвати свої знання побудови композиції, знайти кольорове рішення в розкритті образів і характерних рис. Робота  вражала натхненним виконанням та яскравою ідеєю. Адже такий дитячий сонцесяйний погляд на рідне місто, який передали наші учні в колективній роботі - щирий, проникливий і відвертий – просто не може не знайти приємний відгомін у серці. 

Як і в кожному конкурсі, найкращі роботи завжди відзначають. Тож, за підсумками журі, були визначені  І, ІІ та ІІІ місця, а всі інші учасники, які не отримали призових місць, були визнані кращими за різними номінаціями. Усім учасникам конкурсу були вручені грамоти, подяки та подарунки з нагоди іменин рідного міста. Учні нашої школи вкотре підтвердили, що вони є одними з кращих юних обдарувань нашого міста, посівши в цьому конкурсі почесне І місце. Тож побажаймо нашим юним художникам нових сходжень до вершин слави.

Маю надію, що проведений конкурс малюнків справив лише позитивні враження на учасників і споглядачів, а також відкрив стартову доріжку до майбутніх перемог у цьому навчальному році. Успіхів всім, любі учні!

 

Царинна Л.Г.,

вчитель музичного та образотворчого мистецтва




Наша Шевченкіана

Він був не лише пророк і Кобзар Нації, не тільки маляр, і не тільки діяч чи історична постать… Це щось зовсім інше. І в плані лише історії, і в плані лише культури – він все виглядатиме спрощеним і обкраяним. Він, що якось дивно сполучував у собі Гонту, і Мазепу (соромлюся, що колись, в молодечім пориві, цього недобачав), і тайну української жіночості, і втілення чоловічості, він, що увесь шарів найчуйнішою ніжністю і що за хвилину вибухав бурею пекельного гніву, він, що до кінця любив і так само до кінця ненавидів, і що в нім ненависть і любов, помста й ласка якось гомерично зливалися в одну потужну мелодію, то соборний витвір самих землі, підсоння, краєвиду, повітря нашої Батьківщини. То – найглибший вибух раси, що в добі історичного занепаду – саме ним – відновила душу й тіло народу.

Є. Маланюк.

 

Вже доброю традицією в нашій школі стало проведення Шевченківського тижня. До участі в заходах було залучено всі класи. Серед наймолодших учнів проведено конкурс юних художників «Кобзарева криниця». Найкращі роботи були розміщені на стендах у фойє школи. Учні 5-11 класів взяли участь у конкурсі стіннівок «У серці з Кобзарем». Переможцями стали учні 9-М, 10-М, 6-Б  класів.

Цікаво пройшов конкурс читців поезій Т.Г.Шевченка «Ну, що б, здавалося, слова…» серед учнів 7-9 класів. Особливо хочеться відзначити ученицю 9-М  класу  Резніченко К., яка написала вірш, присвячений Великому Кобзареві. Вершину великого мистецтва декламації поезій  Тараса Шевченка показали такі учні: Чернаєнко А. (8-М клас), Мачулка А. (7-Б клас), Корнієнко У. (9-М клас), Д’ячихіна Т. (9-М клас), Школова Д. (9-М клас), Катаєва А. (9-Ф клас).

У бібліотеці було оформлено книжкову виставку «Кобзар  об’єднує Україну». Завідувач бібліотекою Ганноченко Н. А. провела  бесіду з учнями 4-х класів «Зорій до віку поміж нас», гуртківцями «Видавнича справа» під керівництвом Нелі Анатоліївни проведено літературно-музичну композицію для учнів 6-х класів, де прозвучала класична музика «Шевченківські контати» у виконанні хорової капели «Почайна», переглянули відеофільм «Пам’ятники Шевченку». Найактивнішими учасниками заходу були учні 6-А класу: Третяк О., Вареник А., Еленгаупт О., Піскун М., Косенко Б., Бондаренко Ю.

У 9-Ф класу  пройшов медіа-урок, переглянули фільм режисера  Володимира Денисенка «Сон», який завдяки майстерній акторській грі Івана Миколайчука та його схожості з Шевченком є актуальним дотепер. Крім цього, були проведені літературні вікторини у 4- 7 класах, тематичні бесіди «Щоб слово пломенем взялось, щоб людям серце розтопило»  та тематичні уроки у 9-11 класах, театралізовані постановки за творами Тараса Шевченка у 5-11 класах.

Учні 5-6 класів створювали художньо-літературні проекти, які висвітлювали життєвий та творчий шлях Кобзаря.

Шевченківський тиждень в актовому залі завершило загальношкільне свято «З Кобзарем у серці», де прозвучали поезії у виконанні Чернаєнко А., Мачулки А., пісні – Шатун А., Бессонової А., Грищенко А., Дарієнко А., Бендерської А., ансамблю «Чиста роса». Учні, вчителі, гості із захопленням дивились інсценізацію, яку підготували учні 7-Б класу до вірша «Мені тринадцятий минало»., де головними учасником  був Йовко Д.

Об’єднало всіх на святі  Шевченкове слово, яке щоразу засвідчує свою глибинність і невичерпність.

Учні дякують  своїм учителям та організаторам позакласної роботи: Йовко О.М., Волошиній Л. Ю., Михайлик Т. В., Царинній Л.Г., Ткаченко О.П.,  Бондаренко Т.М.,  Лауш Т.Б., Шпильовій С.П.  - за проведення цікавих заходів.

С.П. Шпильова, вчитель української мови та літератури.

 

День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня

У нашій школі 22 вересня 2014 року пройшла акція до Міжнародного дня миру. Готувалися учні майже весь місяць: малювали на конкурси малюнки (1-5 кл.) та плакати (6-11 кл.) на тему «Ми – за мир!», вивчали тематичні пісні, роздавали листи про мир на вулицях нашого мікрорайону. Діти показали, що найважливіше в нашому житті – це МИР у всьому світі, у своїй країні та в своїх родинах, адже МИР – це ЖИТТЯ!

Л.Г. Царинна,

учитель музичного та образотворчого мистецтва

 

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 57
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz